Bravúr a Digital Warriors Országos Döntőjében

Versenyek | KSZC.HU | 2021-április-20 |

Nagyszerű sikerrel zárult az I. Digital Warriors Országos Kadét CS:GO Verseny, ahol a Gépész Eötvös Kadétok csapata megszerezte a bajnoki trófeát és a győzteseknek járó 200.000 Ft értékű vásárlási utalványt.

A Kadét Programban résztvevő 15 iskola számára első ízben írta ki a Honvédelmi Sportszövetség a Digital Warriors: CS:GO e-sport bajnokságot, ahol 24 öt fős csapat küzdött azért, hogy a legjobb négy közé kerülhessen a két napos budapesti döntőbe. Az Eötvös kadétjai maguk mögé utasítva az Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnáziumot, a kecskeméti Gáspár András Technikum kadétjait és a szekszárdi Ady Endre Technikum és Kollégium kadét csapatát, végül első helyen végeztek

A bajnokcsapatnak járó aranyérem és trófea mellé 200. 000 Ft értékű vásárlási utalványt is nyertek diákjaink: Szemesi Bence, csk. (10. K), Göcz Kevin László (9. D), Hatta Zalán (10. K), Papp Attila (9. K), Szűcs Lukács Martin (9. K), Fáncsi Alex Tamást (9. K), Szilágyi Gábor (12. K) és Szemesi Bence lett a döntő VIP-je, mivel messze ő szerezte a legtöbb „killt”.

Gratulálunk a csapatnak!

Első helyen végzett a kaposvári Eötvös kadét csapata a Digital Warriors Bajnokságon | Kaposvarmost.hu