bemutatkozas_kep

Bemutatkozás

Megalakult a Kaposvári Szakképzési Centrum

Munkatársaink

Csiba Ágota

Csiba Ágota

kancellár
Weimann Gáborné

Weimann Gáborné

főigazgató
Tallián Zsolt

Tallián Zsolt

gazdasági vezető
Kard János

Kard János

szakmai főigazgató-helyettes

Albert-Horváth Katalin

titkársági referens

albert.katalin@kszc.hu


Andik Martina

szakképzési referens

andik.martina@kszc.hu


Bak László

üzemeltetési referens

bak.laszlo@kszc.hu


Barakonyi Szabolcs

üzemeltetési referens

uzemeltetes@kszc.hu


Bedegi Mónika

szakképzési referens

bedegi.monika@kszc.hu


Berkes Edit

titkársági referens

berkes.edit@kszc.hu


dr. Pradalits Tibor

jogász, adatvédelmi tisztviselő

drpradalits.tibor@kszc.hu


Frányó Katalin

munkaügyi referens

franyo.kata@kszc.hu


Gerse Eliza

pénzügyi referens

gerse.eliza@kszc.hu


Guth Szilvia

pályázati referens

guth.szilvia@kszc.hu


Győrfi Gergely

kapcsolati és pályao. referens

gyorfi.gergely@kszc.hu


Heinrich Balázs

DKA műhelymester

dka@kszc.hu


Horváth Miklós

informatikus

horvath.miklos@kszc.hu


Horváth Patrícia

felnőttképzési referens

horvath.patricia@kszc.hu


Katona Péter

pályázati referens

katona.peter@kszc.hu


Kurucz Jánosné

pénzügyi referens

kuruczne.zsuzsi@kszc.hu


Lőke-Fábos Lilla

ügyviteli referens

loke-fabos.lilla@kszc.hu


Miha Tímea

pénzügyi és számviteli referens

miha.timea@kszc.hu


Nagy Tímea

infokomm. és marketing referens

nagy.timea@kszc.hu


Novákné Vizgázló Csilla

pénzügyi referens

novakne.csilla@kszc.hu


Pál László

szakképzési referens

pal.laszlo@kszc.hu


Pitzné Berta Veronika

pénzügyi referens

pitz.veronika@kszc.hu


Szepesi Emese

pénzügyi referens

szepesi.emese@kszc.hu


Takács Anita

felnőttképzési referens

takacs.anita@kszc.hu


Titkárság

titkárság

titkarsag@kszc.hu


Varga Edit

munkaügyi referens

varga.edit@kszc.hu