Centrumos sikerek a XXI. Kapos Kupán

Büszkeségeink | KSZC.HU | 2018-november-14 09:03:43 |

A helyi középiskolák számára kiírt nagypályás labdarúgó kupa döntőjében az első helyet büntetőkkel sikerült elhódítania a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumnak, így a Kaposvári SZC Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájának csapata az előkelő második helyen végzett.

A helyosztókra és a döntő mérkőzésre 2018. november 14-én került sor a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémián, ahol az Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának csapat szintén remekül szerepelt, így elfoglalhatta a dobogó harmadik fokát.

A Kupa gólkirályi címét Kabelács Dániel, a Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziumának tanulója nyerte el hat találatával.

Csiba Ágota Főigazgató Asszony a díjátadó során sportfelszerelésekkel ajándékozta meg a legeredményesebb diákjainkat.

További eredményeink: 6. helyezést ért el Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma, 7. helyen végzett a Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája.

Ezúton is gratulálunk az elért eredményekhez!